Угода користувача

 1. Умови використання сайту
  • Угода користувача (названа надалі Угода) є офертою умов користування веб-сайтом https://fermery.com.ua/ (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (у тому числі представниками юридичних осіб) (яка іменується надалі Користувач), та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.
  • Сайта вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.
  • обов'язково повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.
  • Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом.
  • передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту.

 

 

 1. Порядок використання Сайту
  • дозволяє Користувачеві переглядати та завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для суспільних чи комерційних цілей.
  • реєстрація на сайті та оформлення замовлень, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.
  • процес реєстрації на сайті, Користувач отримує логін та пароль за безпеку, яких несе персональна відповідальність.
  • може звертатися до Адміністрації сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи, або з будь-якою іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якоюсь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

 

 1. Персональна інформація Користувача
  • сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збирання, обробку та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та Правил Адміністрації сайту про захист персональних даних Крім того, користувач дає згоду, що сайт може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.
  • сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг споживачеві.

 

  • сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація.< /span>
  • узгоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.
  • сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.
 1. На сайті заборонено:
  • до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних кордонів чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військового конфлікту.
  • і непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.

Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей та всіх учасників ресурсу, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

 • комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження та не стосуються тематики ресурсу, якщо на таку рекламу чи повідомлення не отримано спеціального дозволу від Адміністрації сайту.

Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

  • себе за іншу людину чи представника організації та/або спільноти без достатніх прав, у тому числі за співробітників та власників Сайту, а також введення в оману щодо властивостей та характеристик будь-яких суб'єктів чи об'єктів.< /span>
  • матеріалів, які Користувач не має права робити доступними за законом або згідно з будь-якими контрактними відносинами, а також матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третьої сторони. span>
  • не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем "пірамід", "листів щастя"; матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів Інтернет.
  • або випадкове порушення будь-яких застосовних місцевих, державних або міжнародних нормативно-правових актів.

 

 1. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту
  • сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що надається на Сайті.
  • на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.
  • сайту не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди. Думка Адміністрація сайту може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі.
  • сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.
  • сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені або опубліковані на Сайті.
  • сайту не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.
  • сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису — облікового запису на Сайті.
  • сайту не несе відповідальності за неповне, неточна, некоректна вказівка ​​Користувачем своїх даних під час створення облікового запису Користувача.
  • виникнення проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отримання Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту для того, сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, за потреби, обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, що навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту. /span>
  • цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів вимоги Угоди.

 

 

 1. Порядок дії Угоди
 • Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
 • Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
 • є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виняткові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

Всі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

 •  
 • погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.
 • Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавством України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

 

Захист персональних даних

Шановний Користувач, реєструючись на нашому сайті або використовуючи різні сервіси нашого сайту, які вимагають введення Ваших особистих даних, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних», а також узгодженим та затвердженим Правил. Адміністрація сайту залишає за собою право на використання цієї інформації в маркетингових цілях у рамках надання послуг.

Узгоджені та затверджені Правила згідно із Законом України «Про захист персональних даних»

Користувач, реєструючись на сайті https://fermery.com.ua/ (далі – «Сайт»), у тому числі, створюючи свій акаунт та/або реєструючись як користувача яких -або сервісів Сайту, у разі здійснення відповідних дій під власним та дійсним (а не вигаданим) ім'ям, дає свою згоду власнику Сайту на обробку персональних даних Користувача (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата та місце народження, контактних даних у разі надання такої інформації та за умови, що така інформація є правдивою та дійсною).

Користувач дає згоду власнику Сайту на вчинення дій в інформаційній (автоматизованій) системі та / або в файлах персональних даних, пов'язаних зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, модифікацією, оновленням, використанням і розповсюдженням ( продаж, передача), знеособлення, знищення відповідних персональних даних та заяв про Користувача – фізичну особу. Пользователь также дает собственнику Сайта право определять на собственное усмотрение порядок использования персональных данных Пользователя (в том числе порядок использования персональных данных работниками собственника Сайта в соответствии с их профессиональными или служебными, или трудовыми обязанностями), порядок защиты, распространения, порядок доступа к базам данных и порядок передачи права обработки персональных данных другими субъектами отношений, связанных с персональными данными. Пользователь предоставляет указанные права собственнику Сайта с целью соблюдения последним требований действующего законодательства о защите персональных данных.